tentoonstellingsrooster

  1. Ronald

    Tentoonstellingsrooster voor 2019 - 2020 (NL)

    Het tentoonstellingsrooster voor 2019 - 2020 is vanaf heden weer beschikbaar ! Ook dit seizoen weer in twee in smaken te verkrijgen, per provincie en op datum. De vermelde tentoonstellingen worden gehouden volgens de algemene bepalingen van het tentoonstellingsreglement van het Facilitair...
  2. Ronald

    TT Genk-Waterschei (B)

    Locatie: zaal De Kring, Onderwijslaan 2A, 3600 Waterschei-Genk Begintijd: 20 januari, 2018 - 15:00 - 21 januari, 2018 - 16:00 Diergroep: D-H-K-C-PW Organisatie: Koninklijke kleinveevereniging “Raskweek Genker Mijnstreek” Info: Ludo Van Dingenen - Kastanjestraat 33 - 3530 Houthalen - tel.089 38...
  3. Ronald

    TT Wezembeek-Oppem (B)

    Locatie: Gemeenschapscentrum De Kam, Beekstraat 172 Begintijd: 9 december, 2017 - 16:00 - 10 december, 2017 - 16:00 Diergroep: D-H-K-C-PW Organisatie: Kleinveevereniging Pels en Pluim Info: Dirk Demey - Marmotlaan 9 - 1970 Wezembeek-Oppem - tel 0470 81 46 02 dirk.demey5@telenet.be Bezoekuren...
  4. Ronald

    TT Brakel (B)

    Locatie: AVERBO - Riedeplein 15 - Brakel-Michelbeke Begintijd: 9 december, 2017 - 10:00 - 10 december, 2017 - 18:00 Diergroep: D-H-K-C-PW Organisatie: Braekelclub Nederbraekel Info: Marc Volkaert - Evensveldstraat 5 - 9660 Brakel - 055 42 64 70 marcvolkaert@skynet.be Bezoekuren: za 10.00u tot...
  5. Ronald

    TT Vossem (B)

    Locatie: Gemeentelijke Feestzaal, Dorpstraat 38 Begintijd: 2 december, 2017 - 10:00 - 3 december, 2017 - 18:00 Diergroep: D-H-K-C-PW Organisatie: Het Voerse Neerhof vzw Info: Filip Dewit - tel. 0478 542455 www.hetvoerseneerhof.be - dewit.voerseneerhof@hotmail.com Bezoekuren: za 10.00u tot...
  6. Ronald

    Provinciale wedstrijden Meeuwen (B)

    Locatie: Manège, Kerkhofstraat 20 3670 Meeuwen Begintijd: 17 november, 2017 - 19:00 - 19 november, 2017 - 18:00 Diergroep: D-H-K-C-PW Organisatie: De Ster Meeuwen Info: Jos Reyskens, Weidestraat 12 3600 Genk, tel. 089 24 87 09 www.kleinveedestermeeuwen.hoenders.net - reyskens.jos@telenet.be...
  7. Ronald

    TT Hasselt (B)

    Locatie: Kleindierclub Avivaria, Heksenbergstraat 5 – 7 Begintijd: 11 november, 2017 - 10:00 - 12 november, 2017 - 17:00 Diergroep: D-H-K-C-PW Organisatie: Kleindierclub Avivaria vzw Info: Sonja Sauwens - Grote Negenbunderstraat 42 - 3511 Hasselt - tel 011 254445 www.avivaria.be -...
  8. Ronald

    TT Brugge (B)

    Locatie: Sint Lodewijkscollege, Magdalenastraat 30 Begintijd: 4 november, 2017 - 09:00 - 5 november, 2017 - 17:00 Diergroep: D-H-K-C-PW Organisatie: vzw Angora Brugge info: Yves Schepens - Ieperstraat 35 - 8610 Kortemark - gsm 0472 53 39 47 secretariaat.vzwangora@telenet.be Bbezoekuren: za...
  9. Ronald

    TT Eisden (B)

    Locatie: Poolse zaal, Windelsteenstraat 12a 3630 Maasmechelen Begintijd: 28 oktober, 2017 - 17:00 - 29 oktober, 2017 - 18:00 Diergroep: D-H-K-C Organisatie: Koninklijke Kleinveevereniging “Vooruitgang Eisden” en omstreken Info: Coen Coox Boeienaarstraat 8 3630 Maasmechelen tel 0496/69.34.20...
  10. Ronald

    TT Merchtem (B)

    Locatie: Tuinbouwschool, Molenbaan 54 (Peizegem) Begintijd: 28 oktober, 2017 - 16:00 - 29 oktober, 2017 - 18:00 Diergroep: D-H-K-C-PW Organisatie: ‘t Neerhof van Merchtem en omgeving Info: Kris Borgers- Humbeekstraat 40 - 1860 Meise - tel. 02 269 22 86 www.neerhofvriendenmerchtem.tk...
  11. Ronald

    TT Vilvoorde (B)

    Locatie: Tuinbouwschool Horteco, De Bavayelei 116, Vilvoorde Begintijd: 21 oktober, 2017 - 15:00 - 22 oktober, 2017 - 18:00 Diergroep: D-H-K-C-PW Organisatie: Willen is Kunnen Eppegem Info: Jan Van den Eynde - Linthoutstraat 5 - 1785 Brussegem KleinveeBasic - jan_vandeneynde@skynet.be...
  12. Ronald

    Provinciale wedstrijden Merelbeke (B)

    Locatie: Gemeentehallen - Kloosterstraat 32 - Merelbeke Begintijd: 21 oktober, 2017 - 10:00 - 22 oktober, 2017 - 17:00 Diergroep: D-H-K-C-PW Organisatie: Het Neerhof Werk van den Akker - Land van Aalst Info: Lieve Depaepe - Schellebellepontweg 17 - 9820 Merelbeke - tel. 09 231 03 63...
  13. Ronald

    TT Lommel (B)

    Locatie: De Moffel, Martinus van Gurplaan 57 3920 Lommel Begintijd: 13 oktober, 2017 - 17:00 - 14 oktober, 2017 - 18:00 Diergroep: D-H-K Organisatie: Het Neerhof Lommel en Omstreken Info: Jurgen Conincx Windmolenstraat 38 3930 Hamont – Achel tel:011/62.13.41 www.neerhoflommel.be -...
  14. Ronald

    TT Rekem (B)

    Locatie: CC Kleinveld, Populierenlaan z/n 3621 Rekem - Lanaken Begintijd: 7 oktober, 2017 - 15:00 - 8 oktober, 2017 - 17:30 Diergroep: D-H-K-C Organisatie: Nut en Sport Rekem Info: Guido Gilissen - Rootstraat 15 - 3630 Maasmechelen - tel. 089 76 24 78 www.nutensportrekem.web.com -...
  15. Ronald

    TT Beervelde (B)

    Locatie: Loods Bollaert – Cootveld 19a – 9080 Beervelde Begintijd: 6 oktober, 2017 - 10:00 - 8 oktober, 2017 - 17:00 Diergroep: D-H-K-C-PW Organisatie: Belgische Hangoorclub i.s.m. o.Vlaamse Kleinvee Vrienden belgischehangoorclub@hotmail.com Info : Roland Geniets - Kijkdorp 7 - 9080 Beervelde -...
  16. Ronald

    Provinciale wedstrijden Zwevezele (B)

    Locatie: Zaal Den Eikel, Bruggesteenweg 11, 8750 Zwevezele Begintijd: 30 september, 2017 - 09:00 - 1 oktober, 2017 - 17:00 Diergroep: D-H-K-C-PW Organisatie: De Krulveer Info: Martine Hoens - Erkegemstraat 151 - 8020 Oostkamp - tel. 050 82 53 20 info@dekrulveerbeernem.be Bezoekuren: za 09.00u...
  17. Ronald

    TT Melle (B)

    Locatie: Tuinbouwschool Brusselsesteenweg 165 – 9090 Melle Begintijd: 23 september, 2017 - 09:00 - 17:00 Diergroep: D-H-K-C-PW Organisatie: Oost-Vlaamse Kleinvee Vrienden Eendagskeuring Info: Roland Geniets - Kijkdorp 7 – 9080 Beervelde – tel. 0478 90 12 01 www.hangoorclub.com...
  18. Ronald

    Jongdierendag Angoraclub Brugge (B)

    Locatie: Land- & tuinbouwinstituut, Bruggestraat 190, 8730 Beernem Begintijd: 16 september, 2017 - 10:00 - 18:00 Diergroep: D-H-K-C-PW Organisatie: vzw Angora Brugge Info: Marc Hozee - Middelburgsesteenweg 24 - 8340 Damme - gsm 0479 68 09 08 secretariaat.vzwangora@telenet.be Bezoekuren: za...
  19. Ronald

    Jongdierendag “nationaal”: King CWK-VAKC - Texanclub Merchtem (B)

    Locatie: Tuinbouwschool, Molenbaan 54, Peizegem (Merchtem) Begintijd: 13 augustus, 2017 - 13:30 - 18:00 Diergroep: D-H-K PW-C Organisatie: ‘t Neerhof van Merchtem en omgeving Info: Robert Putteman - B. De Donderstr. 17 - 9280 Lebbeke - gsm 0476 61 48 97 www.neerhofvriendenmerchtem.tk -...
  20. Ronald

    TT Leuven (B)

    Locatie: Stedelijke Kruidtuin, Kapucijnenvoer 30, gsm 0496 10 83 63 Begintijd: 2 september, 2017 - 14:00 - 4 september, 2017 - 16:00 Diergroep: D-H-K-C-PW Organisatie: K.M. voor Neerhofdierenteelt Leuven vzw Info: Leopold Van De Gaer - Parkstraat 69 - 3053 Haasrode - tel. 016 26 29 69...
Top