• Welkom op het énige échte Nederlandse en Belgische Caviaforum! Het caviaforum voor liefhebbers en fokkers van cavia's.

    Het grootste, mooiste en uitgebreidste Caviaforum van de Benelux. Inmiddels al 16 jaar een begrip in Cavialand. Registreer je nu gratis en maak deel uit van onze informatieve en gezellige Cavia community.

Show Kalender

zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
1
't Kloostershow Ter Apel

Betuwse Sportfokkers - Waardenburg

Bronckhorster Kleindierenshow

Clusius kleindiershow Westfriesland

E.B.K.V. - Best

Krimpenerwaardshow Ouderkerk a/d IJssel

KV Midden Nederland - IJsselstein

KV Vaassen e.o.

Merweshow Ottoland

PKV Nut en Sport - Oud-Beijerland

VPS Het Nuthoen - Velp

2
't Kloostershow Ter Apel

Bronckhorster Kleindierenshow

Clusius kleindiershow Westfriesland

E.B.K.V. - Best

KPV Millingen e.o.

Krimpenerwaardshow Ouderkerk a/d IJssel

KSV De Sportfokker - Nuland

KV Midden Nederland - IJsselstein

KV Pels en Pluim - Bladel e.o.

KV Vaassen e.o.

L.P.S.W.V. - Liessel

Merweshow Ottoland

O.P.K.V. - Oostzaan

PKV 't Hollandertje - Leek

PKV Nut en Sport - Oud-Beijerland

Provinciale Wedstrijden Brugge (B)

Putte (B)

Twentse Pluimveeclub E&L - Enschede

VPS Het Nuthoen - Velp

3
Bronckhorster Kleindierenshow

E.B.K.V. - Best

KPV Millingen e.o.

KSV De Sportfokker - Nuland

KV Pels en Pluim - Bladel e.o.

L.P.S.W.V. - Liessel

O.P.K.V. - Oostzaan

Provinciale Wedstrijden Brugge (B)

Putte (B)

Twentse Pluimveeclub E&L - Enschede

4
5
6
7
Grenslandshow Vriezenveen

8
D.K.C. - Diever

Delta-Show Vlissingen

Euregioshow

Fivelshow Holwierde

Gallinova Berneveld

Grenslandshow Vriezenveen

KDS Twello e.o.

KDV Rijn-, Duin- en Bollenstreek

KL Zuid-Limburg

KSV D.V.V. - Zoetermeer

KV Gorredijk e.o.

KV Zuid Oost Hoek

N.K.P.V. - Nieuw-Lekkerland

Provinciale Wedstrijden Wachtebeke (B)

R.K.C. - Ruinen

S.K.V. - Staphorst

Steenbergs Raskonijn - Steenbergen

9
Aalter (B)

D.K.C. - Diever

Delta-Show Vlissingen

E.S.K.V. - Schijndel

Euregioshow

Fivelshow Holwierde

Gallinova Berneveld

Grenslandshow Vriezenveen

Hasselt (B)

KDS Twello e.o.

KDV Rijn-, Duin- en Bollenstreek

KL Zuid-Limburg

Kleinveeteelt - Zegveld

KSV D.V.V. - Zoetermeer

KV Gorredijk e.o.

KV Zuid Oost Hoek

N.K.P.V. - Nieuw-Lekkerland

Pels en Pluim - Laren

Provinciale Wedstrijden Wachtebeke (B)

PV Nut & Sport - Oldenzaal

R.K.C. - Ruinen

S.K.V. - Staphorst

Steenbergs Raskonijn - Steenbergen

Wieringerlandshow Hippolytushoef

10
Aalter (B)

Delta-Show Vlissingen

E.S.K.V. - Schijndel

Euregioshow

Hasselt (B)

KDS Twello e.o.

KL Zuid-Limburg

Pels en Pluim - Laren

Provinciale Wedstrijden Wachtebeke (B)

PV Nut & Sport - Oldenzaal

11
Sint Maarten
12
13
O.K.P.V. - Ommen

14
D.P.K.V. - Deurne

De Konijnenvriend - Oud Gastel

De Weerhaan - Kesteren

KDS Ons Belang - Alphen a/d Rijn

Noord Veluwe Show

O.K.P.V. - Ommen

Tytsjerksteradielshow Noardburgum

15
D.P.K.V. - Deurne

De Konijnenvriend - Oud Gastel

De Weerhaan - Kesteren

G.K.C. - 's-Gravendeel

Hogelandshow

KDS Ons Belang - Alphen a/d Rijn

KV Noord Oost Twente - Denekamp

KV O.K.E. - Eindhoven

KV Zorg en Genot - Raalte e.o.

Noord Veluwe Show

Nut en Sport - Haaksbergen

Nut en Sport - Stolwijk

O.K.P.V. - Ommen

PKV Nut en Sport - Poortugaal [Gaat niet door!]

Sport Veredelt - Ureterp

Tytsjerksteradielshow Noardburgum

VPKA Nieuw Leven - Asperen e.o.

16
Berkellandshow Ruurlo

De Konijnenvriend - Oud Gastel

De Weerhaan - Kesteren

G.K.C. - 's-Gravendeel

Halluin (F)

Hogelandshow

KDS Ons Belang - Alphen a/d Rijn

KV Noord Oost Twente - Denekamp

KV Noordwolde e.o.

KV O.K.E. - Eindhoven

KV Onze Liefhebberij - Brummen

KV Zorg en Genot - Raalte e.o.

LVK Oude Rijn - Lobith

Noord Veluwe Show

Nut en Sport - Haaksbergen

Nut en Sport - Stolwijk

PKV Nut en Sport - Poortugaal [Gaat niet door!]

Sport Veredelt - Ureterp

Tytsjerksteradielshow Noardburgum

17
Berkellandshow Ruurlo

Halluin (F)

KV Noord Oost Twente - Denekamp

KV O.K.E. - Eindhoven

KV Onze Liefhebberij - Brummen

KV Zorg en Genot - Raalte e.o.

LVK Oude Rijn - Lobith

Noabershow Hengelo

Nut en Sport - Haaksbergen

18
19
20
21
Waterpoortshow Sneek

22
KPV Knagend Vooruit - Nederhemert

Noord-West Groningenshow

O.K.V. - Olst e.o.

PKSV Nut en Sport - Vroomshoop

Provinciale Wedstrijden Affligem (B)

Waterpoortshow Sneek

Zuid-West Drenthe Show

23
Duinstreekshow

KPV Knagend Vooruit - Nederhemert

L.P. & K.V. - Losser

Noord-West Groningenshow

Nut en Sport - Voerendaal

O.K.V. - Olst e.o.

PKSV Nut en Sport - Vroomshoop

Provinciale Wedstrijden Affligem (B)

Waterpoortshow Sneek

Zuid-West Drenthe Show

24
Duinstreekshow

L.P. & K.V. - Losser

Nut en Sport - Voerendaal

O.K.V. - Olst e.o.

Provinciale Wedstrijden Affligem (B)

25
26
27
K.P.V. - Kamerik

28
H.P.K.V. - Den Ham

K.P.V. - Kamerik

KDV Westland - 's-Gravenzande

Nut en Sport - Meeuwen

29
A.K.P.V. - Hendrik-Ido-Ambacht

De Lekzoom - Groot-Ammers

Genk-Waterschei (B)

H.P.K.V. - Den Ham

K.P.V. - Kamerik

KDV Westland - 's-Gravenzande

Nut en Sport - Meeuwen

30
A.K.P.V. - Hendrik-Ido-Ambacht

De Lekzoom - Groot-Ammers

Geel (B)

Genk-Waterschei (B)

H.P.K.V. - Den Ham

L.P.C. - Lichtenvoorde

Noord Drenthe Show

Olympiashow Franeker

Vossem (B)

1
vrijdag
't Kloostershow Ter Apel

Betuwse Sportfokkers - Waardenburg

Bronckhorster Kleindierenshow

Clusius kleindiershow Westfriesland

E.B.K.V. - Best

Krimpenerwaardshow Ouderkerk a/d IJssel

KV Midden Nederland - IJsselstein

KV Vaassen e.o.

Merweshow Ottoland

PKV Nut en Sport - Oud-Beijerland

VPS Het Nuthoen - Velp

2
zaterdag
't Kloostershow Ter Apel

Bronckhorster Kleindierenshow

Clusius kleindiershow Westfriesland

E.B.K.V. - Best

KPV Millingen e.o.

Krimpenerwaardshow Ouderkerk a/d IJssel

KSV De Sportfokker - Nuland

KV Midden Nederland - IJsselstein

KV Pels en Pluim - Bladel e.o.

KV Vaassen e.o.

L.P.S.W.V. - Liessel

Merweshow Ottoland

O.P.K.V. - Oostzaan

PKV 't Hollandertje - Leek

PKV Nut en Sport - Oud-Beijerland

Provinciale Wedstrijden Brugge (B)

Putte (B)

Twentse Pluimveeclub E&L - Enschede

VPS Het Nuthoen - Velp

3
zondag
Bronckhorster Kleindierenshow

E.B.K.V. - Best

KPV Millingen e.o.

KSV De Sportfokker - Nuland

KV Pels en Pluim - Bladel e.o.

L.P.S.W.V. - Liessel

O.P.K.V. - Oostzaan

Provinciale Wedstrijden Brugge (B)

Putte (B)

Twentse Pluimveeclub E&L - Enschede

4
maandag
5
dinsdag
6
woensdag
7
donderdag
Grenslandshow Vriezenveen

8
vrijdag
D.K.C. - Diever

Delta-Show Vlissingen

Euregioshow

Fivelshow Holwierde

Gallinova Berneveld

Grenslandshow Vriezenveen

KDS Twello e.o.

KDV Rijn-, Duin- en Bollenstreek

KL Zuid-Limburg

KSV D.V.V. - Zoetermeer

KV Gorredijk e.o.

KV Zuid Oost Hoek

N.K.P.V. - Nieuw-Lekkerland

Provinciale Wedstrijden Wachtebeke (B)

R.K.C. - Ruinen

S.K.V. - Staphorst

Steenbergs Raskonijn - Steenbergen

9
zaterdag
Aalter (B)

D.K.C. - Diever

Delta-Show Vlissingen

E.S.K.V. - Schijndel

Euregioshow

Fivelshow Holwierde

Gallinova Berneveld

Grenslandshow Vriezenveen

Hasselt (B)

KDS Twello e.o.

KDV Rijn-, Duin- en Bollenstreek

KL Zuid-Limburg

Kleinveeteelt - Zegveld

KSV D.V.V. - Zoetermeer

KV Gorredijk e.o.

KV Zuid Oost Hoek

N.K.P.V. - Nieuw-Lekkerland

Pels en Pluim - Laren

Provinciale Wedstrijden Wachtebeke (B)

PV Nut & Sport - Oldenzaal

R.K.C. - Ruinen

S.K.V. - Staphorst

Steenbergs Raskonijn - Steenbergen

Wieringerlandshow Hippolytushoef

10
zondag
Aalter (B)

Delta-Show Vlissingen

E.S.K.V. - Schijndel

Euregioshow

Hasselt (B)

KDS Twello e.o.

KL Zuid-Limburg

Pels en Pluim - Laren

Provinciale Wedstrijden Wachtebeke (B)

PV Nut & Sport - Oldenzaal

11
maandag
Sint Maarten
12
dinsdag
13
woensdag
O.K.P.V. - Ommen

14
donderdag
D.P.K.V. - Deurne

De Konijnenvriend - Oud Gastel

De Weerhaan - Kesteren

KDS Ons Belang - Alphen a/d Rijn